1976 yılında Unkapanında kurulan firmamız uluslararası niteliğe sahip Armonna markası ile Çekmeköyde hizmet vermektedir.

Müşterilerinden gelen yoğun talep üzerine tecrübesini müşteri istek ve beklentileriyle bütünleştirerek butik hizmet anlayışını ALO PERDE HATTI ile hayata geçirdi.

Armonna Fabrics markasıyla bugün ithal kumaş, yerli döşemelik ve perdelik kumaşları, en trend renkleri ve modelleri kapsayan duvar kağıtları olmak üzere birçok çeşitten oluşan ürün yelpazesini mağazalarında sergiliyor.

İthal ettiği kumaşlar ve stoğunu tuttuğu yerli kumaş ve koltuklarıyla müşterilerine özel hizmet verdiği gibi tüm dikiş işlemlerini de kendi atölyesinde başarı ile gerçekleştiriyor. Alanında başarılı Avrupalı tasarımcıların oluşturduğu 8.000.000 metre stoğa sahip özel koleksiyonları Armonna Fabrics mağazalarında bulabilirsiniz.

Mimarlarımız uluslararası fuarlardan, dünya trendlerini, renkleri takip ederek son moda tasarım ve dizaynlardan kendinizi Mutlu ve Huzurlu hissedeceğiniz ortamların oluşmasında destek vermekten mutluluk duyarlar.